IP камера Reolink Argus Eco

1 грудня 2022 р.

 

Різноманітність обладнання та гнучкість рішень у того чи іншого бренду завжди тішить споживача. Компанія Reolink розуміє від дня свого заснування, адже в модельному ряду є все, починаючи від звичних РоЕ камер, закінчуючи повністю бездротовими камерами. Модель Argus Eco – яскравий представник турботи компанії про споживача та його потреби.

 

Бездротова свобода

Найчастіше думка про необхідність відеоспостереження виникає вже тоді, коли в приміщенні зроблено ремонт і вам не хочеться бачити кабель поверх шпалер. А що робити, якщо ситуація з електрикою нестабільна? Чи там, де потрібне відеоспостереження, електрику ще не підведено? Ці проблеми не є проблемою для камери Argus Eco.

 

Вирішує ці питання Reolink Argus Eco за допомогою вбудованого акумулятора на 5200 мАг та Wi-Fi модуля, що працює на частоті 2.4 ГГц.

Одразу виникає питання – а на скільки часу вистачить цього акумулятора? Цей параметр залежить від багатьох факторів, найголовніші з них:

  • інтенсивність руху в полі огляду камери, адже раціональним буде налаштувати запис лише за рухом
  • освітлення, а точніше його відсутність теж впливає термін роботи від АКБ, оскільки камера використовує інфрачервоне підсвічування для роботи в темряві

 

 Наше тестування показало, що за 6 днів роботи у житловому приміщенні камера втратила близько 20% заряду. Непогано, погодьтеся. Але на цьому автономність не закінчується, тому що зарядити камеру можна двома способами: звичайним зарядним пристроєм, як для смартфона (використовується Micro USB роз'єм) та сонячною батареєю (у комплект не входить). Сонячні батареї випускаються також компанією Reolink і розроблені спеціально для камер відеоспостереження. Вони прості у використанні і компактні, лише 185.4 x 120.4 x 6.5 мм. Усе потрібне йде в комплекті: кронштейн, кабель тощо.

 

Апаратне забезпечення

На перший погляд, деякі з характеристик можуть здатися недостатньо сучасними, наприклад, запис відео при роздільній здатності всього 2 Мп і 15 кадрах в секунду. Але якщо подивитися на це з боку забезпечення автономності, ці показники вже не виглядають слабкими, вони є збалансованими. Відео з 15 кадрами в секунду не виглядає плавним, але при цьому залишається досить зрозумілим і не перетворюється на слайд-шоу, а роздільна здатність 2 Мп робить картинку цілком деталізованою. 

У камері передбачений мікрофон для запису звуку та динамік для двостороннього аудіозв'язку, який також виконує функції сирени. Звук сирени може бути стандартним, а може бути записаним користувачем прямо зі смартфона. Сирена, або записане користувачем повідомлення, може включатися самим користувачем, коли той вважатиме за потрібне, а може бути включена при спрацьовуванні PIR-датчика.

Інженери компанії також передбачили слот для картки пам'яті, локального зберігання відеозаписів. Все це розміщено у компактному корпусі із міцного пластику (Φ71 x 186 мм, вага 320 г.), який захищений від пилу та вологи за стандартом IP65. Відповідно камеру можна сміливо розміщувати на вулиці.

 

 

Програмне забезпечення

Управління системою відеоспостереження – це ще один прояв турботи про користувачів від Reolink, оскільки все дуже просто і працює фактично з коробки. Argus Eco повністю управляється зі смартфона, будь це пристрій під керуванням Android або iOS. Встановивши програму, потрібно виконати кілька простих кроків по інструкції і камера готова до використання. 

 

 

Програма на смартфоні нічим не обмежена в управлінні, можна робити буквально все: додавати та прибирати камери, ділитися ними з іншими користувачами, переглядати відео в реальному часі, доступний двосторонній зв'язок. У налаштуваннях камери можна знайти керування детекцією руху, є параметри якості відео, можна налаштувати розклад запису. На вибір є кілька типів оповіщення: push-повідомлення на смартфоні, сповіщення на електронну пошту та сирена. Доступний перегляд архіву записів як з карти пам'яті, так і з хмари.

До речі, про хмару, як ще один приємний бонус від виробника: для однієї камери вона є абсолютно безкоштовною. З одного боку лише для однієї камери, з іншого – багатьом однієї камери цілком достатньо. Платні послуги зовсім не дорогі, розширення хмари до п'яти камер коштує близько 170 грн на місяць, що набагато дешевше за покупку відеореєстратора і жорсткого диска до нього. Але на цьому економія не закінчується, адже реєстратор і жорсткий диск можуть вийти з ладу або бути викрадені, тоді як працездатність хмарного сховища забезпечується компанією Reolink, сервери якої набагато надійніші за будь-які побутові пристрої.

 

Що зрештою?

У результаті камера Argus Eco є повністю бездротовою камерою з гідним функціоналом та широким спектром застосування. Бездротовий зв'язок і наявність акумулятора дозволяє використовувати камеру будь-де і будь-коли. Мікрофон та динамік забезпечують двосторонній зв'язок, хмарне зберігання відео не прив'язує до реєстратора. Датчик руху та сирена дозволяють камері стати опорою у розрізі безпеки вашого житла чи офісу. Сценаріїв застосування дуже багато і вони забезпечені програмно-апаратним комплексом камери Reolink Argus Eco. І все це в компактному, легкому та всепогодному корпусі.



Be prepared, be Reolink.